Darmowa dostawa od 200 złWysyłka w 24 godzinyZwrot do 30 dni bez tłumaczeniaGwarancja 24 miesiąceRaty 0% z Klarna i PayPoPłatności BLIK i Apple PayPolski sklep, oficjalny sprzętDarmowa dostawa od 200 złWysyłka w 24 godzinyZwrot do 30 dni bez tłumaczeniaGwarancja 24 miesiąceRaty 0% z Klarna i PayPoPłatności BLIK i Apple PayPolski sklep, oficjalny sprzęt

Tablet Kruger & Matz EAGLE 1077

Tablet Kruger & Matz Eagle 1077, Twój nowy wymiar rozrywki w kieszonowym formacie.

Eagle 1077: Twój bilet do mobilnej rozrywki

Pamiętasz czasy, kiedy granie w ulubioną grę wymagało siedzenia przed telewizorem? Albo oglądanie serialu było ograniczone do kanapy w salonie? Te czasy minęły! Wchodzisz w nowy etap, gdzie rozrywka jest zawsze pod ręką, a Eagle 1077 od Kruger & Matz to Twój osobisty bilet do tego świata.

Eagle 1077 to nie tylko tablet - to Twój mobilny kiniec, gamingowy salon i okno na świat, wszystko w jednym, kompaktowym urządzeniu. Wyobraź sobie: leżysz na trawie w parku, słuchasz ulubionego podcastu, albo sprawdzasz social media w podróży - bez ograniczeń i bez problemów. To właśnie daje Ci Eagle 1077.

Wiemy, że Gen Z ceni sobie mobilność i elastyczność. Dlatego Eagle 1077 został zaprojektowany z myślą o Tobie - o osobie, która nie lubi siedzieć w miejscu i która potrzebuje urządzenia, które dotrzyma Ci kroku. Lekki, poręczny i gotowy do akcji zawsze, kiedy tylko tego potrzebujesz.

Nie chodzi tylko o rozrywkę - Eagle 1077 to także narzędzie do nauki, komunikacji i kreatywności. Twórz, dziel się, inspiruj - możliwości są nieograniczone. A wszystko to w urządzeniu, które jest łatwe w obsłudze i przystępne cenowo.

Eagle 1077 to nie tylko sprzęt - to styl życia. To Twój osobisty towarzysz przygód, który pomoże Ci odkryć świat i wyrazić siebie. Dołącz do społeczności Smartu i pokaż nam, co potrafisz z Eagle 1077 - czekamy na Twoje pomysły i inspiracje!

Jak zacząć przygodę z Eagle 1077?

01Rozpakuj tablet i akcesoria.
02Włącz urządzenie i postępuj zgodnie z instrukcjami.
03Ciesz się nowym gadżetem!

Szukasz tabletu, który nie zawiedzie?

Eagle 1077 od Kruger & Matz to tablet dla Ciebie - idealny do streamowania ulubionych seriali, grania w gry na wyjeździe czy przeglądania social mediów. Zapomnij o nudzie w podróży!

Bezpieczna i szybka transakcja

Szyfrowanie SSL 256-bit · zero przechowywania danych karty. Płać tak, jak lubisz:

VISAPayPayblikPayPalPrzelewy24
Płatność obsługuje certyfikowany operatorPieniądze trafiają na konto dopiero po potwierdzeniu zamówienia.

Zaufanie i profesjonalizm

Sprawdzony Sklep4.9/5 · 2 481 opinii
100% Oryginałautoryzowane źródła
Bezpieczne daneszyfrowanie SSL
Zespół smartu.euEkipa z Lublina 🇵🇱, dbamy o każde zamówienie

Co sprawia, że Eagle 1077 jest spoko?

Tablet łączy w sobie solidną konstrukcję i prostotę użytkowania, co przekłada się na wygodę w codziennym korzystaniu.

Co znajdziesz w pudełku

Tablet Kruger & Matz Eagle 1077
Dokumentacja
SKURTKIM100AXRKM77
EAN-

Parametry

Pozostałe

Marka
Kruger & Matz
Model
Eagle 1077
Kategoria
Tablet

Najczęstsze pytania

Jaki system operacyjny ma tablet?
Sprawdź specyfikację producenta, aby dowiedzieć się więcej o systemie operacyjnym.
Czy tablet ma wbudowany GPS?
Informacje na temat GPS znajdziesz w specyfikacji produktu na stronie Kruger & Matz.
Jaka jest pojemność baterii?
Szczegółowe dane dotyczące baterii są dostępne w specyfikacji produktu.
Czy mogę rozszerzyć pamięć urządzenia?
Informacje o możliwości rozszerzenia pamięci znajdziesz w specyfikacji technicznej.

Dla kogo jest ten tablet?

Eagle 1077 to idealny wybór dla osób, które szukają mobilnego urządzenia do rozrywki i komunikacji.
#tablet#rozrywka#mobilność#kruger&matz

Oryginalny produkt

Produkt z autoryzowanego źródła, sprzedawany i objęty wsparciem przez smartu.eu.

GPSR, zgodność i dokumenty

Producent
brak danych
Zgodność
CE · RoHS · gwarancja 24 mies.
Bezpieczeństwo
Instrukcja PL, deklaracja zgodności (PDF).

Jak powstał Eagle 1077?

Projekt Eagle 1077 narodził się z potrzeby stworzenia tabletu, który łączy w sobie funkcjonalność i przystępną cenę. Zespół Kruger & Matz skupił się na stworzeniu urządzenia, które spełni oczekiwania młodych użytkowników.
01Pomysł na tablet
02Projektowanie i testowanie
03Wprowadzenie do sprzedaży

Kto stoi za tym wszystkim?

Jesteśmy Smartu - ekipa z Lublina, która zna się na smart-gadżetach. Nasza misja? Dostarczać Ci sprzęt, który ułatwi życie i doda trochę funu.

Wysyłka 24h, za darmo od 200 zł

Kurier albo paczkomat. Realny czas dostawy 1 do 2 dni roboczych, zwrot do 30 dni bez tłumaczenia.

24hnadanie1-2 dnidostawa30 dnina zwrot

Zanim kupisz, ogarnij temat tablet

🏠
Smart Dom & CodziennośćSmartU.eu
Tablet Kruger & Matz EAGLE 1077
Tablet Kruger & Matz Eagle 1077 - Twój nowy wymiar rozrywki w kieszonowym formacie.
622,99 zł
Lub 4 raty po 155,75 zł · Klarna · BLIK · 0% RRSO
Przenośny designSolidna konstrukcjaDobra relacja ceny do jakościUniwersalność
Na stanie · wysyłka 24h
1
Płatność SSL 256-bit Zwrot 30 dni Gwarancja 24M

Szukasz tabletu, który nie zawiedzie?

Eagle 1077 od Kruger & Matz to tablet dla Ciebie - idealny do streamowania ulubionych seriali, grania w gry na wyjeździe czy przeglądania social mediów. Zapomnij o nudzie w podróży!

Eagle 1077: Twój bilet do mobilnej rozrywki

Pamiętasz czasy, kiedy granie w ulubioną grę wymagało siedzenia przed telewizorem? Albo oglądanie serialu było ograniczone do kanapy w salonie? Te czasy minęły! Wchodzisz w nowy etap, gdzie rozrywka jest zawsze pod ręką, a Eagle 1077 od Kruger & Matz to Twój osobisty bilet do tego świata.

Eagle 1077 to nie tylko tablet - to Twój mobilny kiniec, gamingowy salon i okno na świat, wszystko w jednym, kompaktowym urządzeniu. Wyobraź sobie: leżysz na trawie w parku, słuchasz ulubionego podcastu, albo sprawdzasz social media w podróży - bez ograniczeń i bez problemów. To właśnie daje Ci Eagle 1077.

Wiemy, że Gen Z ceni sobie mobilność i elastyczność. Dlatego Eagle 1077 został zaprojektowany z myślą o Tobie - o osobie, która nie lubi siedzieć w miejscu i która potrzebuje urządzenia, które dotrzyma Ci kroku. Lekki, poręczny i gotowy do akcji zawsze, kiedy tylko tego potrzebujesz.

Nie chodzi tylko o rozrywkę - Eagle 1077 to także narzędzie do nauki, komunikacji i kreatywności. Twórz, dziel się, inspiruj - możliwości są nieograniczone. A wszystko to w urządzeniu, które jest łatwe w obsłudze i przystępne cenowo.

Eagle 1077 to nie tylko sprzęt - to styl życia. To Twój osobisty towarzysz przygód, który pomoże Ci odkryć świat i wyrazić siebie. Dołącz do społeczności Smartu i pokaż nam, co potrafisz z Eagle 1077 - czekamy na Twoje pomysły i inspiracje!

Jak zacząć przygodę z Eagle 1077?

01Rozpakuj tablet i akcesoria.
02Włącz urządzenie i postępuj zgodnie z instrukcjami.
03Ciesz się nowym gadżetem!

Zanim kupisz, ogarnij temat tablet

Co sprawia, że Eagle 1077 jest spoko?

Tablet łączy w sobie solidną konstrukcję i prostotę użytkowania, co przekłada się na wygodę w codziennym korzystaniu.

Jak powstał Eagle 1077?

Projekt Eagle 1077 narodził się z potrzeby stworzenia tabletu, który łączy w sobie funkcjonalność i przystępną cenę. Zespół Kruger & Matz skupił się na stworzeniu urządzenia, które spełni oczekiwania młodych użytkowników.

01Pomysł na tablet
02Projektowanie i testowanie
03Wprowadzenie do sprzedaży

Najczęstsze pytania

Bez bullshitu. Konkrety, które chciałeś wiedzieć.

Jaki system operacyjny ma tablet?
Sprawdź specyfikację producenta, aby dowiedzieć się więcej o systemie operacyjnym.
Czy tablet ma wbudowany GPS?
Informacje na temat GPS znajdziesz w specyfikacji produktu na stronie Kruger & Matz.
Jaka jest pojemność baterii?
Szczegółowe dane dotyczące baterii są dostępne w specyfikacji produktu.
Czy mogę rozszerzyć pamięć urządzenia?
Informacje o możliwości rozszerzenia pamięci znajdziesz w specyfikacji technicznej.

Dla kogo jest ten tablet?

Eagle 1077 to idealny wybór dla osób, które szukają mobilnego urządzenia do rozrywki i komunikacji.

#tablet#rozrywka#mobilność#kruger&matz

Specyfikacja techniczna

MarkaKruger & Matz
ModelEagle 1077
KategoriaTablet

Co znajdziesz w pudełku

Tablet Kruger & Matz Eagle 1077
Dokumentacja

Wszystko w 100% recyklingowym kartonie. Zero plastiku w paczce.

Zwroty, gwarancja i dokumenty

30 dni na zwrot bez podawania powodu. Pełna zgodność GPSR / CE / RoHS, dokumenty do pobrania.

Zwrot 30 dni
Bez podania przyczyny. Etykieta zwrotna w paczce.
Gwarancja 24 miesiące
Producenta + sklepu. Serwis jak do znajomego.
GPSR · CE · RoHS
Deklaracja zgodności i oznaczenia bezpieczeństwa.

Kto stoi za tym wszystkim?

Jesteśmy Smartu - ekipa z Lublina, która zna się na smart-gadżetach. Nasza misja? Dostarczać Ci sprzęt, który ułatwi życie i doda trochę funu.

Identyfikatory i kody

SKURTKIM100AXRKM77
EAN-
© 2018-2026 SmartU sp. z o.o. · NIP 525-000-00-00 · Wszystko sprawdzone
Made with care in Poland 🇵🇱
622,99 złz VAT · wysyłka 24h